Projekteerija

Oleme Eestis ja Baltikumis tuntud betoonkonstruktsioonide lahenduste edasiarendajad. Meie teenuste kvaliteet aitab klientidel ehitada vastupidavaid hooneid, mis on tehniliselt nutikad. Selleks, et pakkuda head teenust, oleme kursis oma valdkonna edasiminekutega ning arendame end pidevalt.

Miks tulla projekteerijaks PCC Projekti?

Meie ettevõtte projekteerijana saad tegeleda tänapäeva kõige uuenduslikumate ja keerulisemate projektidega. Töö paneb Sind proovile ja Sul on võimalik tegeleda erinevate põnevate ülesannetega.

Aitame Sul oma oskusi edasi arendada. Seame igaks aastaks arengueesmärgid, ning võimaldame Sul osaleda erialastel seminaridel. Sul on võimalus areneda oma valdkonnas ja õppida kaastöötajatelt.
Enamik meie projekte ja kliente on välismaalt. Sul on võimalus laiendada oma silmaringi nendega koostööd tehes.
Viime Sinu karjääri järgmisele tasemele kompetentsete kolleegide, huvitavate projektide ja kogemuste abiga!

Karjäärivõimalused ja areng

Projekteerija ametikohalt on Sul võimalik areneda juhtivale ja vastutusrikkamale tööle – mudeldaja, arvutusinseneri või projektijuhi kohale. Olenemata ametist, on Sul võimalus pakkuda klientidele kvaliteetset, kulutõhusat ja õigeaegset teenust. Töö käigus õppides omandad kaastöötajate abiga uusi oskusi ja kogemusi mitmetes valdkondades.

Näiteks:
tootejoonised;
lihtsad tugevus- ja kandevõime arvutused;
mudelite loomine;
meeskonnatöö.