Meie väärtuspakkumine

PCC Projekti eesotsas tervitavad Sind konstruktsioonide projekteerimise meistrid, kes peavad oma töötajaid ettevõtte suurimaks väärtuseks. Meie juures võid olla kindel, et Sul on võimalus õppida oma ala ekspertide käe all ning tulevikus pürgida ametialaselt veelgi kõrgemale. Tegeleme projekteerimisega juba aastast 2002.

Me püstitame endile alati kõrged eesmärgid, kuna tunneme, et oleme selleks võimelised. Meie pädev spetsialistide meeskond on avanud meile palju uksi ka väljapool Eestit. Meil on alati laual huvitavad rahvusvahelised projektid ning nende teostamiseks pakume oma töötajatele tipptasemel tehnoloogiat ja tarkvara. Oleme uhked, et meie teadmisi, oskusi ja tööd hinnatakse Põhja-Euroopa turul, eriti Skandinaavias, väga kõrgelt.

Vaatame alati tuleviku poole ja väärtustame erinevaid arenguvõimalusi. Töötajad on meie ettevõtte jaoks võtmetähtsusega, kelle tulevikku soovime võimalikult palju panustada. Toetame neid, võimaldades käia neil töö kõrvalt koolis ning teha vajadusel kaugtööd. Meie jaoks pole oluline kontoris olemine, vaid töö kvaliteet ja tulemused. Paindlikkus on meie suurim voorus ning soovime, et meie töötajatel oleks töö ja eraelu tasakaalus. Puhanud, motiveeritud ja rahulolev meeskond aitab meil saavutada parimaid tulemusi.

Meie tiimi ühendab suur kirg ja huvi projekteerimise vastu. Seltskond on kirev ja mitmekesine – nii sooliselt, rahvuselt kui ka vanuselt. Meid ühendavaks liimiks on vahvad ühisüritused ja spontaansed koosviibimised. Ühised traditsioonid on meie hea meeskonnavaimu, ühise huumori ja läbisaamise aluseks.